Mardin Ticaret Ve Sanayi Odası Ve Trendyol İş Birliği Ile E-Ticaret Ve E-İhracat Eğitim Programı Düzenlendi

ABONE OL
7 Haziran 2024 16:10
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mardin’de E-Ticaret ve E-İhracat Eğitim Programı düzenlendi.
Mardin Ticaret ve Sanayi Odası ve Trendyol işbirliği ile E-Ticaret’e başlamak ve E-Ticaret Yönetimi Eğitim Programı” Trendyol Satış ve İş Geliştirme Müdürü Efe Yurdakul ve Trendyol Satış ve İş Geliştirme Bölge Müdürü Hakan Sarı tarafından Dicle Kalkınma Ajansı Konferans Salonu’nda eğitim programı gerçekleşti.
Programa; Meclis Başkanımız Sabahattin EVRENSEL, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz ,TOBB Mardin Genç Girişimciler İcra Kurulu ,TOBB Mardin Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri ile Sektör Temsilcileri katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim BATUK; “ Dünyada verilerin saniyede bir değiştiğini görüyoruz. Tamamen dijital çağa geçtik. Yapay zekânın doğuracağı dezavantajlardan korkuyoruz ama nimetlerinden de hep birlikte faydalanacağız. 2023 yılı verilerine göre 25 milyon kişi internetten alışveriş yapan insanlar var. Bu anlamda Türkiye ciddi anlamda ileri seviyeye geçti. Bizler de bu konularda Mardin’de öncülük etmek istediğimizi belirtmek istiyorum. Mardin Ticaret ve Sanayi Odası olarak elimizden geldiğince üyelerimize ulaşmaya gayret ediyoruz” dedi.
Trendyol Satış ve İş Geliştirme Müdürü Efe Yurdakul, Trendyol ile birlikte E-Ticaret’e başlamayı anlattı. Yurdakul; “ Her geçen gün E-ticaret artıyor. 2010 yılında başladığımız e-ticaretle birlikte yurtdışına da açıldık. Türkiye de ciddi anlamda e-ticaret artmış durumda. İnsanlar artık mağazaları gezmekten ziyade e-ticaretin sunmuş olduğu hizmetle oturdukları yerden alışveriş yapabiliyorlar. Şuanda 250 bin üzerinde Trendyolda mağaza açan satıcılar var. Hep birlikte Türkiye’nin satış hacmini artıracağız. 2028 yılında çok büyük hedeflerimiz var ve bunu birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.
Yurdakul’un sunumundan sonra Trendyol Satış ve İş Geliştirme Bölge Müdürü Hakan Sarı, Trendyol uygulamasını anlattı. Ardından Yurdakul ve Sarı gelen soruları yanıtladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.