Bingöl’de ‘Okuyan Muallimler’ Projesi

ABONE OL
27 Kasım 2023 16:38
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bingöl’de ‘Okuyan Muallimler’ Projesi

Bingöl’de öğretmenlerin düzenli olarak kitap okuma alışkanlığı kazanmalarını teşvik etmek aracıyla ‘Okuyan Muallimler’ Projesi hayata geçirildi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel’in başkanlığında ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf Tokuş’un koordinasyonunda, Okuyan Muallimler Projesi hayata geçirildi. Bingöl Merkez’de görev yapan 300’e yakın öğretmenin katılımıyla başlayan ve giderek artan ilgi ve katılımla devam eden proje, öğretmenlerin mesleki, sosyal ve entelektüel gelişimine katkı sağlamak amacıyla önemli bir adım olarak dikkat çekiyor. Öğretmenlerin gönüllülük esasına dayanan projeye verdikleri destek ve ilgi oldukça yüksek. Gönüllü olarak katılan öğretmenler, düzenli olarak bir araya gelerek kitap okuma alışkanlığı kazanmak, kendi alanlarıyla ilgili kitaplar okuyarak profesyonel gelişimlerine katkı sağlamak ve öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için bir araya geliyor.

Bu projeyle, Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğretmenler arasında etkileşimi artırırken, bilgi paylaşımını teşvik etmeyi ve öğretmenlerin pedagojik bilgilerini artırarak daha etkili bir şekilde öğretebilmelerini sağlamayı hedefliyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.